SON DAKİKA

Kamudan Ne Haber – Kamu Memur Personel Haberleri

İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Bu haber 10 Nisan 2019 - 2:12 'de eklendi ve 210 views kez görüntülendi.

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlere, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlanmış olmak koşuluyla öğretim üyeleri alınacaktır.

İlanımız Devlet Personel Başkanlığı ve Üniversitemiz web sayfasında ilan süresince yayımlanmaktadır.

İlan başvuru tarihi: 09.04.2019

İlan son başvuru tarihi: 23.04.2019

İlan olunur.

Söz konusu adayların Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sayfasında dokümanlar kısmından öğretim üyeliğine atanma kriterleri altındaki Akademik Kadrolara Ait Başvuru Formunu eksiksiz doldurduktan sonra;

Profesör :

Profesör kadrolarına başvuracak adayların, başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini belirttiği Akademik Kadrolara Ait Başvuru Formuna; 2 (iki) adet biyometrik fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen bir adet dosyayı ve bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 6 (altı) adet CD’yi ekleyerek Personel Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

Doçent:

Doçent kadrolarına başvuruda bulunacak adayların, başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği Akademik Kadrolara Ait Başvuru Formuna; 2 (iki) adet biyometrik fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, diğer öğrenim belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir adet dosyayı ve bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 4 (dört) adet CD’yi ekleyerek Personel Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

Doktor Öğretim Üyesi :

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuruda bulunacak adayların, başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği Akademik Kadrolara Ait Başvuru Formuna; 2 (iki) adet biyometrik fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini, yabancı dil başarı belgesini, yüksek lisans ve doktora tezlerini, doktora belgesini, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan bir adet dosyayı ve bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 4 (dört) adet CD eklenerek ilgili birime teslim edeceklerdir.

NOT:

1- Öğrenim belgesini yurtdışından almış olanların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

2- Adaylar sadece bir anabilim dalına müracaat edebilirler.

3- Lisans, yüksek lisans, doktora belgesi, doçentlik belgesi ve yabancı dil belgesi. noter veya resmi kurumlarca onaylanmış olacaktır.(Ayrıca öğrenim belgelerinin E-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan kare kodlu çıktısı başvuru dosyasına konulacaktır.)

Adaylar, ilan yayım tarihinden itibaren başlayarak, ilan son başvuru tarihine kadar ilgili birimlere başvurularını yapmalıdırlar.

NOBİRİMİBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANIADETDRCAÇIKLAMA
1DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERPERİODONTOLOJİDOÇENT11
2ECZACILIKFAKÜLTESİTEMEL ECZACILIKBİLİMLERİANALİTİK KİMYAPROFESÖR11Nöroaktif Bileşenler konusunda çalışmalaryapmış olmak.
3EĞİTİM FAKÜLTESİGÜZEL SANATLAR EĞİTİMİRESİM İŞ EĞİTİMİDOÇENT11Doçentliğini Plastik Sanatlar Bilim alanında almış olmak.
4EĞİTİM FAKÜLTESİTÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİSOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİDOÇENT11Doçentliğini Sosyal Bilgiler Eğitimi alanındaalmış olmak.
5EĞİTİM FAKÜLTESİEĞİTİM BİLİMLERİEĞİTİMPROĞRAMLARI VE ÖĞRETİMDOÇENT11Doçentliğini Eğitim Programları ve Öğretimialanında almış olup, Demokrasi Eğitimi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
6EĞİTİM FAKÜLTESİEĞİTİM BİLİMLERİEĞİTİMPROĞRAMLARI VE ÖĞRETİMDOÇENT11Doçentliğini Eğitim Programları ve Öğretimi alanında almış olup, öğretmen yeterlilikleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
7EĞİTİM FAKÜLTESİTÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİTÜRKÇE EĞİTİMİPROFESÖR11Doçentliğini Türkçe Eğitimi alanında almış olmak.
8EĞİTİM FAKÜLTESİGÜZEL SANATLAR EĞİTİMİMÜZİK EĞİTİMİDOÇENT11Doçentliğini Müzik Eğitimi alanında almış olmak
9FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİMATEMATİKANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİDOÇENT11Dizi Uzayları ve Toplanabilme konusunda çalışmaları olmak.
10GÜZEL SANATLARVE TASARIMFAKÜLTESİMÜZİK BİLİMLERİMÜZİKOLOJİDOÇENT11Reklam Müzikleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
11GÜZEL SANATLARVE TASARIMFAKÜLTESİGRAFİK TASARIMGRAFİK TASARIMDR. ÖĞR. ÜYESİ13Geleneksel Yöntemlerle Tasarım alanında çalışmaları olmak.
12GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİGRAFİK TASARIMGRAFİK TASARIMDR. ÖĞR. ÜYESİ13Artırılmış gerçeklik konusunda çalışmalarıolmak.
13GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİSERAMİKSERAMİKDOÇENT11
14İKTİSADİ VE İDARİBİLİMLERFAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİSİYASET VESOSYAL BİLİMLERPROFESÖR11
15İLAHİYATFAKÜLTESİFELSEFE VE DİNBİLİMLERİDİN EĞİTİMİDOÇENT11
16İLAHİYATFAKÜLTESİTEMEL İSLAMBİLİMLERİARAP DİLİ VEBELAGATIPROFESÖR11
17İLETİŞİMFAKÜLTESİGAZETECİLİKBASIN EKONOMİSİ VE İŞLETMECİLİĞİDOÇENT11Doçentliğini Gazetecilik ve Medya Çalışmalarıalanında almış olmak.
18İLETİŞİMFAKÜLTESİHALKLA İLİŞKİLER VE TANITIMHALKLA İLİŞKİLERPROFESÖR11İletişimde Kalite konusunda çalışmalar yapmış olmak.
19İLETİŞİMFAKÜLTESİRADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA BÖLÜMÜSİNEMADR. ÖĞR. ÜYESİ11Dijital Radyo Yayıncılığı konusunda çalışmalar yapmış olmak.
20MÜHENDİSLİKFAKÜLTESİBİYOMEDİKALMÜHENDİSLİĞİBİYO ELEKTRONİKDOÇENT11Elektronik Haberleşme ve Kontrol alanında çalışmalar yapmış olmak.
21MÜHENDİSLİKFAKÜLTESİMAKİNAMÜHENDİSLİĞİKONSTRÜKSİYONVE İMALATDOÇENT11Konstrüksiyon ve İmalat alanında çalışmalar yapmış olmak.
22MÜHENDİSLİKFAKÜLTESİBİLGİSAYARMÜHENDİSLİĞİBİLGİSAYARDONANIMIPROFESÖR11Yapay Zeka alanında çalışmalar yapmış olmak.
23SAĞLIK BİLİMLER FAKÜLTESİEBELİKEBELİKDR. ÖĞR.ÜYESİ11Ebelik alanında lisans mezunu olup, Ebelik veya Hemşirelik alanında doktora yapmışolmak.
24SAĞLIK BİLİMLERFAKÜLTESİFİZYOTERAPİ VEREHABİLİTASYONFİZYOTERAPİ VEREHABİLİTASYONDR. ÖĞR.ÜYESİ11Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans mezunuolmak.
25SAĞLIK BİLİMLERFAKÜLTESİODYOLOJİODYOLOJİDR. ÖĞR.ÜYESİ11
26SPOR BİLİMLERİFAKÜLTESİBEDEN EĞİTİMİ VESPOR EĞİTİMİBEDEN EĞİTİMİ VESPOR EĞİTİMİDOÇENT11
27SPOR BİLİMLERİFAKÜLTESİSPOR YÖNETİCİLİĞİSPORYÖNETİCİLİĞİPROFESÖR11
28TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIPBİLİMLERİPATOLOJİPROFESÖR11
29TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİÇOCUK SAĞLIĞIVE HASTALIKLARIPROFESÖR11
30TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIPBİLİMLERİKADINHASTALIKLARI VEDOĞUMDOÇENT21
31TIP FAKÜLTESİTEMEL TIPBİLİMLERİHİSTOLOJİ VEEMBRİYOLOJİDOÇENT11
32TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİPSİKİYATRİDOÇENT11
33TIP FAKÜLTESİTEMEL TIPBİLİMLERİFİZYOLOJİDOÇENT11Doçentliğini Tıp Fizyoloji Bilim alanında almışolmak.
34TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİRADYOLOJİDOÇENT11
35TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİACİL TIPDOÇENT11
36TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIPBİLİMLERİGÖZHASTALIKLARIDOÇENT11
37TIP FAKÜLTESİTEMEL TIPBİLİMLERİTIBBİ BİYOKİMYADOÇENT11Doktora ve Doçentliğini Tıbbi Biyokimyaalanında almış olmak.
38TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİPSİKİYATRİPROFESÖR11
39TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİACİL TIPPROFESÖR11
40TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIPBİLİMLERİGENEL CERRAHİPROFESÖR21
41TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIPBİLİMLERİKULAK BURUNBOĞAZPROFESÖR11
42TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIPBİLİMLERİENFEKSİYONHASTALIKLARIPROFESÖR11
43MALATYA MESLEKYÜKEKOKULUFİNANSBANKACILIK VESİGORTACILIKBANKACILIK VESİGORTACILIKDR. ÖĞR. ÜYESİ11Muhasebe Finansman Anabilim Dalı’nda doktora yapmış olup, belgelendirmek kaydıylaYükseköğretim Kurumları’nda en az 5 (beş) yılders verme deneyimine sahip olmak.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA